Jesteśmy nowocześni, dynamiczni i innowacyjni. Na pierwszym miejscu stawiamy na dbałość, profesjonalizm i niezawodność efektów naszych usług. - POMORSKIE - TRÓJMIASTO

Jesteśmy rodzinną firmą działającą na rynku usług wykończeniowych od 2018 roku. Na swoim koncie posiadamy gruntowne remonty mieszkań i domów. Wykonaliśmy kompleksowo liczne, oddane pod klucz, apartamenty oraz mieszkania.

Realizując nasze usługi kierujemy się 3 zasadami:
Dokładność, dbałość, precyzja

To najważniejsze założenie rzetelnej firmy wykańczającej. Zawsze staramy się jak najbardziej zabezpieczyć Państwa mieszkania podczas naszych prac remontowych. Nasze usługi wykonujemy tak, jakby były one robione dla nas. Mamy świadomość, że nierówne fugi, odstające listwy, nieprawidłowe szpachlowanie, grube sylikony potrafią popsuć efekt końcowy nawet najlepszych jakościowo użytych dekorów i materiałów.

Terminowość

Doskonale rozumiemy jak ważny jest to punkt. Nie tylko wykańczając lokale inwestycyjne pod wynajem, ale zwłaszcza remontując prywatne mieszkania. Rozumiemy, że tymczasowe „pomieszkiwanie” w niedogodnej lokalizacji podczas opóźnień w terminach realizacji jest frustrujące. Mamy na uwadze, że codzienne życie podczas przeciągającego się remontu dla Państwa jest utrudnieniem.

Podejście do klienta

Uważamy stały kontakt z Państwem za priorytet podczas współpracy. Zdajemy sobie sprawę z Państwa niepewności i początkowego braku zaufania, zwłaszcza w sytuacji powierzonego nam własnego mienia. W codziennych relacjach z naszymi Klientami stawiamy na indywidualne podejście i dopasowanie oferty usług wedle potrzeb i oczekiwań. Stoimy na stanowisku, że partnerska współpraca powinna przynosić długoterminowe korzyści obu stronom.

Nasze usługi wykonujemy za pomocą najwyższej jakości profesjonalnych maszyn i narzędzi. Stosujemy nowoczesne i sprawdzone rozwiązania oraz metody wykonywanych usług.
Dysponujemy niezwykle istotnym doświadczeniem wykonywania remontów w budynkach starszych i najnowszych konstrukcji.

Portfolio
Projekt Sypialni
Projekt kuchni
Projekt łazienki