Kafelkowanie — Trójmiasto, Pomorskie

W ramach świadczonych usług proponujemy Państwu układanie płytek ceramicznych według określonego wzoru – na podstawie projektu dostarczonego przez Klienta lub przygotowanego przez nas. Kafelkowanie to usługa, jaką świadczymy w Trójmieście oraz na terenie innych miast województwa pomorskiego.

Zdobienie za pomocą glazury od wielu wieków stanowi jeden z trwalszych sposobów wykończenia pomieszczeń lub zewnętrznych części budynku. Jednocześnie jest najpopularniejszą techniką wykończenia łazienki, kuchni i każdego innego narażonego na wilgoć miejsca. Dzięki położeniu płytek można zabezpieczyć powierzchnię przed zagrzybieniem, a do tego ułatwić sobie jej czyszczenie. Dlatego kafelkowanie podłogi czy ścian stało się bardzo modne – jest doskonałą alternatywą dla malowania lub tapetowania.

Najlepsi fachowcy w kafelkowaniu w Pomorskim!

Realizując na co dzień różne usługi remontowe, dysponujemy odpowiednim doświadczeniem i sprzętem. W ramach prac związanych z kafelkowaniem wykonujemy m.in. układanie kafelek podłogowych i ściennych, kładzenie mozaiki.

Poza kuchnią i łazienką podejmujemy się realizacji zleceń również w takich miejscach, jak:

  • przedpokój,
  • hol,
  • balkon i taras,
  • garaż,
  • klatka schodowa,
  • piwnica.

Zajmujemy się układaniem glazury zarówno na standardowych, jak i specyficznych oraz wymagających powierzchniach – płytach OSB lub kartonowo gipsowych, dylatacji, deskach.

Z pomocą dobrych glazurników odmienią Państwo każde wnętrze pod względem estetycznym i funkcjonalnym! Zapraszamy do skorzystania z naszych usług kafelkowania (w tym bezfugowego lub bez listew) – gwarantujemy profesjonalne podejście i konkurencyjne ceny!